Гарет Саутгейт си тръгна с три проблема, тъй като звездите на Англия бяха обявени за „недостатъчно добри“
The Mirror | 2024-06-28 | 21:16:49

Звездите на Англия Хари Кейн, Букайо Сака и Фил Фодън „не бяха достатъчно добри“ при победата им с 1-0 над Сърбия, с Тримата Лъвовете са „малко уплашени“ от загуба на мача.

Това е мнението на бившата звезда на Арсенал и Челси Уилям Галас, който очаква „много по-добро“ представяне от Англия, когато се изправят срещу Дания във втория си мач Груповият мач на Евро 2024 във Франкфурт.

Отразявайки представянето на Англия срещу Сърбия, Галас каза на Prime Casino: „Мисля, че Деклан Райс се открои срещу Сърбия. Райс вероятно беше най-добрият играч на Англия по отношение на цялостното му представяне.

„Това казва всичко за представянето, когато най-добрият ти играч е дефанзивен полузащитник срещу Сърбия. Фодън, Сака и Кейн мълчаха. Не бяха достатъчно добри – не направиха достатъчно.

"Знам, че някои от големите играчи на Англия идват в турнира след дълъг сезон и може да бъде трудно да оставиш своя отпечатък в първия мач на турнира. Най-важното нещо е да спечелиш първия мач, и понякога играчите се страхуват да не загубят първия мач.

„Това се случи и допринесе за представянето на Англия. За Англия победата ще изгради самочувствие и вторият мач ще бъде по-добър поради това. Мисля, че Англия беше малко уплашена (да не загуби) срещу Сърбия.

„Сега те имат трите точки на таблото, очаквам да изглеждат много по-добре срещу Дания.“ Селекционерът на Англия Гарет Саутгейт обаче не беше обезпокоен от представянето и вярва, че спадът им през второто полувреме се дължи на факта, че няколко играчи са били недостатъчно подготвени, за да влязат в турнира.

"Мислех, че физически имаме играчи, които се нуждаят от играта", каза Саутгейт. „Имахме много играчи, които не бяха играли 90 минути от дълго време. Изразходвахме много енергия през това първо полувреме.

„Знаех, че ще паднем. И това беше добър момент да вкарам Conor [Gallagher] в играта, който може да вземе топката и да осигури малко повече защита в този момент.

„Очевидно има много нови играчи, млади играчи, така че отборът, който започна, беше много опитен отбор по отношение на международен и клубен бар, Марк, който имаше брилянтна игра, така че просто ще трябва да оценяваме, докато вървим от мач към мач /p>

Присъединете се към новата ни WhatsApp общност и получете ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия